درباره ما

دراک سرویس

دراک سرویس در سال 1398 با گردهمایی گروهی از کارشناسان و متخصصان فنی در شیراز با هدف ارائه خدمات سازمانی و یکپارچه ایجاد گردید.

دراک سرویس با ایده کمک به مردم عزیز ایران در زمینه مشاوره ، خرید و تعمیرات انواع پمپ آب ؛ پکیج شوفاژ دیواری و زمینی ؛ آبگرمکن ؛ کولر و کولرگازی و انواع لوازم جانبی آنها بوجود امده است.
دراک سرویس به عنوان یکی از فروشگاه های اینترنتی فعال و قدرتمند، با پایبندی به سه اصل کلیدی، قیمت اقتصادی مناسب برای همه اقشار جامعه، خدمات پس از فروش و حفظ ارتباط با مشتری و تضمین اصل ‌بودن کالا، موفق شده تا همگام با فروشگاه‌ های معتبر، به مرکز خرید مورد اعتماد مردم تبدیل شود. به محض ورود به دراک سرویس با یک سایت و مشاوران متعهد به اصول مشتری مداری رو به رو خواهی شد.

خدمات دراک سرویس

خدمات ما شامل :

فروش مشاوره و خدمات پس از فروش  و خرید انواع پمپ آب ؛ پکیج شوفاژ دیواری و زمینی ؛ آبگرمکن ؛ کولر و کولرگازی و انواع لوازم جانبی آنها بوجود امده است.

ارائه اموزش های رایگان برای دوستذاران و ارائه دوره های اموزشی استاندار در زمینه های پکیج شوفاژ دیواری و زمینی ؛ ابگرمکن ؛ کولر و کولر گازی ؛ پمپ آب ؛ست کنترل و برخی لوازم خانگی می باشد.

ارائه خدمان فنی و مهندسی سرویس ، نگهداری و تعمیرات انواع : موتورخانه صنعتی و خانگی ؛ آسانسور ؛ سیستم های سرمایشی و گرمایشی ؛ سیستم های امنیتی و دوربین های مدار بسته ، برق صنعتی و ساختمان ؛ ساخت تابلو های برق صنعتی و ساختمانی ؛ سیستم های گاز سوز ؛ لوازم خانگی ؛ باغبانی و نظافت منزل و اداره جات در شهر شیراز می باشد.

اهداف دراک سرویس

ایجاد اشتغال برای کسانی که توانایی انجام کارهای مرتبط با اهداف دراک سرویس را دارا می باشند.

جلوگیری از اتلاف وقت

کاهش هزینه تعمیرات

مشاوره و آموزش

تامین قطعات

ما آمده ایم :

حرفه ما ارائه خدمات به صورت آنلاین و حضوری می باشد. محلی که در آن تمامی خدمات روزمره به مشتریان ارائه می‌شود و افراد متخصص در حرفه‌های گوناگونی می‌توانند در آن کسب درآمد کنند. برای همه ما پیش آمده که برای انجام کارهای روزمره خود، به دلیل نداشتن زمان یا تخصص کافی، به کمک دیگران نیاز داشته‌ باشیم. کمک های ما شامل انجام سریعتر سرویس ، نگهداری و تعمیرات انواع : ( موتورخانه صنعتی و خانگی ؛ آسانسور ؛ سیستم های سرمایشی  و گرمایشی ؛ سیستم های امنیتی و دوربین های مدار بسته ، برق صنعتی و ساختمان ؛ ساخت تابلو های برق صنعتی و ساختمانی ، باغبانی ، نظافت منزل ) و کارهای دیگری که در طول روز با آن مواجه هستیم. دراک سرویس برای تمامی خدمات به شما کمک می کند تا راحت‌تر و سریع‌تر افراد متخصص را پیدا کنید.