درباره ما

دراک سرویس

دراک سرویس در سال 1398 با گردهمایی گروهی از کارشناسان و متخصصان فنی در شیراز با هدف ارائه خدمات سازمانی و یکپارچه ایجاد گردید.

خدمات دراک سرویس

خدمات ما شامل سرویس ، نگهداری و تعمیرات انواع : موتورخانه صنعتی و خانگی ؛ آسانسور ؛ سیستم های سرمایشی و گرمایشی ؛ سیستم های امنیتی و دوربین های مدار بسته ، برق صنعتی و ساختمان ؛ ساخت تابلو های برق صنعتی و ساختمانی ؛ سیستم های گاز سوز ؛ لوازم خانگی ؛ باغبانی و نظافت منزل می باشد.

اهداف دراک سرویس

ایجاد اشتغال برای کسانی که توانایی انجام کارهای مرتبط با اهداف دراک سرویس را دارا می باشند.

جلوگیری از اتلاف وقت

کاهش هزینه تعمیرات

مشاوره و آموزش

تامین قطعات

ما آمده ایم :

حرفه ما ارائه خدمات به صورت آنلاین و حضوری می باشد. محلی که در آن تمامی خدمات روزمره به مشتریان ارائه می‌شود و افراد متخصص در حرفه‌های گوناگونی می‌توانند در آن کسب درآمد کنند. برای همه ما پیش آمده که برای انجام کارهای روزمره خود، به دلیل نداشتن زمان یا تخصص کافی، به کمک دیگران نیاز داشته‌ باشیم. کمک های ما شامل انجام سریعتر سرویس ، نگهداری و تعمیرات انواع : ( موتورخانه صنعتی و خانگی ؛ آسانسور ؛ سیستم های سرمایشی  و گرمایشی ؛ سیستم های امنیتی و دوربین های مدار بسته ، برق صنعتی و ساختمان ؛ ساخت تابلو های برق صنعتی و ساختمانی ، باغبانی ، نظافت منزل ) و کارهای دیگری که در طول روز با آن مواجه هستیم. دراک سرویس برای تمامی خدمات به شما کمک می کند تا راحت‌تر و سریع‌تر افراد متخصص را پیدا کنید.